Послуги компанії ProUA Group

Компанія “ProUA Group” – це група компаній будівельно-транспортного спрямування.

Наша компанія “ProUA Group” надає різноманітні логістичні послуги, на даний момент накопичений безцінний практичний досвід та створена відмінна матеріально-технічна база. Останнім часом на ринку логістичних послуг з’явилося безліч фірм, що займаються також логістикою вантажів. Проте, будучи нашими формальними конкурентами, вони можуть надати аналогічний рівень сервісу і гідний супровід власних логістичних послуг.

Наші співробітники періодично проходять профільне навчання, що дозволяє у найкоротший термін знаходити оптимальні рішення у сфері логістики вантажів. Оперативне втручання дозволяє знаходити способи виправлення ситуацій навіть у найскладніших і, здавалося б, безвихідних ситуаціях, що також охоплює логістику вантажів.

На сьогоднішній день, у списку логістичних послуг, що надаються нами, можна виділити наступні напрямки діяльності:

  • перевезення вантажів
  • авто-транспортні вантажоперевезення
  • контейнерні перевезення вантажів

Розроблені маршрути включають територію різних держав і країн. Починаючи від України та закінчуючи далеким зарубіжжям.

На сьогоднішній день компанія надає весь спектр логістичних послуг, а також займається:

Оренда спецтехніки:

  • оренда автокрана маніпулятора
  • оренда самоскидів
  • навантажувача
  • оренда екскаватора
  • оренда бульдозера

Доставка вантажів здійснюється практично у будь-який куточок України.

Ми розуміємо, що у світі бізнес-пропозицій необхідно постійно розвиватись. І тому прагнемо збільшення асортименту пропонованих логістичних послуг. Також збільшення набору пропозицій стосується переміщення вантажів. Наприклад, на сьогоднішній день ми можемо надати негабаритні автоперевезення. А завдяки власному парку сучасної техніки ми повністю контролюємо процеси, пов’язані з тим, що має на увазі грамотну логістику вантажів.

Збереження всіх вантажів гарантується безпосередньо нашою компанією від початкової точки проходження до фінішної прямої. Логістичні послуги надаються на найвищому рівні якості.

Необхідно відзначити, що наша компанія також гарантує високу якість усіх робіт, що проводяться. Незалежно від того, якої складності потрібні логістичні послуги, наша робота виконується з урахуванням внутрішньо корпоративних стандартів якості.

Окреме питання, яке постійно хвилює наших клієнтів – це вантажні міжнародні вантажоперевезення у Києві – проте, щодо цього не варто турбуватися. Завдяки накопиченому досвіду, ми можемо забезпечити безперешкодне пересилання будь-якого вашого вантажу на значну відстань. Наші співробітники зможуть знайти виходи з тих ситуацій, які, на перший погляд, здаються нерозв’язними. Причому крім надання логістичних послуг приємним бонусом стає додатковий комплект послуг. Що включає страхування будь-якого вантажу.