Оренда самоскида в Києві

Під час будівництва необхідно використовувати якісну техніку, тому що вона значно прискорює та спрощує робочий процес. Наприклад, за допомогою самоскида можна швидко доставити сипучі матеріали. Такі як цегла, пісок, щебінь і т. д. Також його використовують для оперативного вивезення ґрунту в кінці виїмки з котловану або сміття після очищення території.

Сучасні моделі оснащені кузовом бункерного вигляду, що полегшує розвантаження матеріалу. Все це через те, що є механізм, який нахиляє кузов на певній швидкості. Так як можна перекинути матеріал дуже швидко – самоскид незамінний для цієї мети. Незважаючи на те, що вантажопідйомність у нього набагато нижча, ніж у важких автомобілів із платформою. Він ефективний при доставці керамзиту, щебеню, гравію, піску тощо. Оскільки дані ресурси не мають високих вимог до транспортування. Їх можна занурювати і розвантажувати максимально швидко. На сьогоднішній день найнадійнішими та кращими є моделі, здатні піднімати близько 40 тонн. У більшості випадків потрібно кілька машин для повного вивезення матеріалів із території.

У яких випадках потрібні послуги самоскида?

Дані машини необхідні під час проведення досить складних робіт, коли потрібно наповнити кузов матеріалом, та був швидко доставити їх у інше місце. Це стосується вивезення снігу, коли його стає занадто багато. А також до очищення території від сміття – всі відходи збирають у кузов та відвозять із ділянки. Якщо потрібне оперативне перевезення асфальтної крихти, ґрунту та піску, то бажано скористатися саме цією технікою. Вона необхідна при проведенні відсипання доріг та перевезення природних ресурсів, що мають вагу приблизно 25 тонн.

Окремо варто відзначити, що всі моделі розраховані на дії у нестандартних умовах. Вони мають високу прохідність, тому бруд, ями та нерівності в асфальті або навіть бездоріжжя їм не страшні.

Завдяки швидкому переміщенню машини ви без проблем дістанетеся до будівельного майданчика, та заощадите багато часу. Так як техніка надійно працює в нестандартних умовах і переносить високі навантаження, то вона абсолютно безпечна. Зазначимо, що послуги самоскида останніми роками користуються великою популярністю у будівництві. На різних виробництвах, де потрібна оперативна доставка сипких матеріалів.

Якщо вам необхідно скористатися цією технікою, то ви вже задумалися над тим, що втратите чимало грошей. Якщо придбаєте якісну модель імпортного виробництва. Звичайно, це невигідно економічно, адже часто потрібне використання самоскида на короткочасному проекті. Або просто наприкінці роботи на території, коли потрібно відвести все сміття. До того ж однієї вантажівки не вистачить, а на покупку кількох моделей піде багато грошей.

Які самоскиди вигідно орендувати?

Набагато вигідніше орендувати імпортну чи вітчизняну модель, оскільки ви заощадите чимало грошей. І вам не доведеться утримувати її після завершення роботи. На даний момент в автопарку компанії ви швидко знайдете машини з величезною вантажопідйомністю та місткістю від провідних виробників. Таких як Scania, Howo, Volvo, Камаз, Маз, FAW та багатьох інших.

Залежно від складності роботи, ви можете підібрати машину з кузовом 18-25 куб. м. та певною вантажопідйомністю. Саме завдяки низькій ціні ви можете орендувати одразу кілька важких машин. Відштовхуючись від масштабності проекту, це дуже зручно та вигідно у всіх відносинах. Оренда самоскидів у Києві – мабуть, одне з найкращих рішень для реалізації короткострокових проектів за розумні гроші.

Ми робимо знижки за великої тривалості оренди, якщо ви берете техніку на місяць або рік. Якщо у вас є якісь питання, то ви можете зателефонувати нам у будь-який зручний час. І ми оперативно відповімо на них.

Оренда самоскида у Києві, ціна:
099 729 82 70