Оренда екскаватора-навантажувача у Києві.

Компанія ProUA Group пропонує в оренду екскаватор-навантажувач. Фізичні та юридичні особи мають можливість орендувати навантажувач, ціна від 725 грн. за годину, з мінімальним періодом використання послуг чотири години. Накопичений досвід в галузі послуг будівельної дозволяє нам забезпечувати найвищий рівень безпеки та максимальну ефективність при оренді екскаватора навантажувача.

Наша автотехніка постійно проходить технічний огляд та всі регламентні процедури.

Водії-машиністи – професіонали з великим досвідом управління спецтехнікою, що позначається на підсумковому часі замовлених послуг та фінансових витратах Вашої організації.

Оренда навантажувача дозволяє ефективно вирішувати багато завдань:

  • копання поглиблень та траншей;
  • розчищення будмайданчика та переміщення вантажів;
  • дорожні роботи, вирівнювання місцевості, корчування дерев;
  • переміщення вантажів під час будівництва багатоповерхових будинків.

Крім перерахованих робіт, оренда екскаватора-навантажувача найчастіше використовується невеликими фірмами для прибирання снігу та сміття навколо території. Подібна послуга має сезонний характер і затребувана восени та взимку.

Перед багатьма будівельними організаціями постає вибір: оренда навантажувача або його покупка. Купуючи автотехніку, необхідно враховувати майбутні витрати на технічне обслуговування та ремонт. Ціну паливно-мастильних матеріалів, податкових транспортних відрахувань та зарплатний фонд персоналу. Ціна оренди навантажувача можна порівняти з однією тисячною часткою вартості нової техніки. Перед остаточним вибором потрібно точно прорахувати економічну доцільність кожного варіанта.

ProUA Group співпрацює з як фіз. особами, і юридичними особами. Ми пропонуємо безкоштовний виїзд спеціаліста для попередньої оцінки робіт, укладання договору, підсумкові акти та інші документи. Телефонуйте з 8 до 20 години щодня без вихідних!

Оренда екскаватора-навантажувача, як JCB 3cx, фронтального, телескопічного – недорого.