Міжнародні вантажоперевезення у Києві

На сьогоднішній день міжнародні вантажоперевезення в Києві з використанням автотранспорту вважаються одним із найбільш необхідних різновидів транспортних послуг. Основними перевагами цього способу називають можливість гарантії контролю безпеки товару, відмінний показник економічності та можливість коригувати запланований маршрут у разі виникнення такої необхідності.

У процесі планування автомобільних вантажних перевезень співробітники компанії “ProUA Group” виберуть найбільш підходящий маршрут, gjl, є кілька різних варіантів. Крім цього, у процесі складання схем таких перевезень можна скласти індивідуальний маршрут клієнтського вантажу.

Особливість роботи нашої компанії полягає в тому, що організація автомобільних вантажних перевезень здійснюється за умови безпосередньої участі клієнта у виборі відповідного маршруту. Замовники мають можливість планувати оптимальний маршрут разом з експертами або коригувати вже побудовані схеми.

Професійні диспетчери

У ProUA Group працюють виключно професійні диспетчери. Які можуть на найвищому рівні визначити схеми проходження маршрутів. Фахівці компанії можуть створити також нетипові логістичні схеми, які надалі зможуть реалізувати професіонали, які працюють у цій сфері.

Навіть найбільш вимогливих замовників приємно здивує якісне обслуговування у ProUA Group.

Транспортування клієнтських вантажів здійснюється з використанням рефрижераторів та критих фургонів. При цьому будь-який вантаж, наприклад, невелика партія товару (доставка вантажів із Фінляндії та доставка вантажів із Німеччини є одним із головних напрямків роботи компанії). Або доставка автомобіля з Європи, буде зроблена у встановлені терміни.

Постійним замовникам компанії відомо, що різні проблеми. Які іноді виникають під час міжнародних перевезень, фахівці компанії беруть на себе. Проходження вантажу через митний контроль, його зберігання, страхування. А також сертифікація – це лише деякі завдання, які успішно вирішують наші співробітники. Компанія займається організацією автомобільних перевезень у повному обсязі. Клієнт повинен лише пред’явити вантаж, а також оформити папери.

Команда експертів компанії “ProUA Group” працює над тим, щоб обирати найкращі вантажно-розвантажувальні маршрути та схеми. Завдяки чому ми можемо постійно покращувати обслуговування через зручність та затребуваність такого методу перевезення вантажів. Як автомобільні міжнародні перевезення.

Станом на сьогодні автотранспорт вважається універсальним, оскільки саме його використовують у різних випадках. Коли виникає необхідність здійснення мультимодальних перевезень. Машина, на відміну залізничного або морського транспорту, не потребує узгодження певних розкладів. Спеціальні шляхи та інші особливі умови роботи.

Крім цього, автомобіль майже не залежить від метеорологічних умов і може пересуватися різними видами місцевості. Завдяки чому саме цей вид транспорту є найпоширенішим щодо міжнародних вантажних перевезень.

Співпраця з міжнародними компаніями

Наша компанія співпрацює з величезною кількістю фірм, що розташовані в інших країнах. Завдяки цьому ми можемо надавати клієнтам комплексні послуги, пов’язані з митним оформленням товару.

Клієнти, які довірили спеціалістам компанії ProUA Group транспортування своїх вантажів. Можуть не сумніватися щодо правильності проведення різноманітних митних операцій. Оскільки співробітники компанії працюють з урахуванням усіх вимог Конвенції МДП/TIR, правил АСМАП. А також інших міжнародних актів.

Скориставшись послугами ProUA Group, ви зможете не турбуватися про долю товару, що транспортується. Заощадити кошти та час, а також уникнути негативних переживань.