Купити пісок у Києві

Пісок, такий простий і в той же час такий незамінний, є одним з найважливіших будівельних матеріалів, широко застосовуючись при виготовленні розчинів кладок. Бетонів різного призначення, будівельного каміння та ЗБВ. А також величезної кількості сухих сумішей та складів. Основна функція: дрібний заповнювач, що забезпечує статичну міцність затверділих розчинів.

Перед тим, як купити пісок, необхідно переконатися, що в його складі немає неприпустимих домішок. Наприклад, здатних негативно вплинути на фізико-механічні властивості тих будівельних матеріалів, в які він буде доданий. До небажаних домішок відносяться органічні включення, вугілля, сірка, сульфіди, сульфати, галоїдні сполуки, діоксид кремнію та інше.

Очистити пісок можна двома способами:

  • Просіяти
  • Промити.

Пропонуючи вам купити пісок, ми гарантуємо його найвищу якість і чистоту. З нашими пісками ваше будівництво йтиме максимально швидко, адже їх не потрібно додатково просіювати. Втім, це не головне, куди важливіше те, що наші піски забезпечать вашому бетону граничну міцність та довговічність у найсуворіших умовах!

За своїм походженням пісок буває двох видів:

Природний, що у ході багаторічного руйнації різних гірських порід; Промисловий, отриманий як відхід при дробленні різних гірських порід на щебінь.

Для будівельних потреб підходять піски обох видів. Головне, щоб їх гранулометричний склад відповідав вимогам чинного ГОСТу.

У випадках, коли до будівельного бетону пред’являються особливі механічні чи хімічні вимоги. Від стандартних пісків осадового походження доводиться відмовитись. Для введення в такі бетони потрібні спеціальні піски – ті, що виготовлені із метаморфічних чи вивержених гірських порід. Вони відрізняються підвищеною механічною міцністю та стійкістю до агресивних середовищ.

Якщо ви хочете вигідно купити пісок, вам слід звернутися до нас. Компанія ProUA Group продає піски зі свого кар’єру і тому може ставити на них гранично доступні ціни. Що й робить ось уже кілька років поспіль, здобувши славу постачальника найвигіднішого піску в області. Не дивно, що серед наших клієнтів так багато будівельних компаній – вони купують багато і тому цінують зиск!

Якість – це ще одна важлива особливість наших пісків, високо оцінена споживачами. Будівельними компаніями, виробниками ЗБВ, дорожньо-будівельними організаціями.

Усі документи, що підтверджують походження та високі будівельні властивості нашого піску. А також будь-яких інших нерудних матеріалів. Які доступні через цей сайт, обов’язково надаються покупцям. Доставка здійснюється власним транспортом компанії. Тому не займає багато часу і не вимагає великих витрат! Як бачите, працювати з нами справді зручно.

Вартість піску – уточнюйте у менеджера

* Доставка розраховується окремо