Купити бетон з доставкою по Києву та Київській обл.

Відмінною можливістю для кожної будівельної організації є замовлення бетону на заводі з доставкою на об’єкт за допомогою автобетононасосу.

В даний час бетон є будматеріалом, який використовується виключно на всіх видах будівництва: від заміського, коли зводяться житлові котеджі, до промислового, коли реалізується проект будівництва величезного заводу. Будівельні розчини незамінні при відновленні старих старих конструкцій і для реставрації полотна автомагістралей. Але при плануванні будівництва будь-якої споруди або будівлі завжди постає питання про оптимальний спосіб транспортування суміші, і якщо клієнт хоче купити бетон з доставкою, будь-який завод збіжжя забезпечить йому цю можливість.

Але якщо замовник є власником великого автопарку спецтранспорту. Він може купити бетон із доставкою власними силами. І, добре, якщо для цього він використовуватиме міксери, а ще краще – бетононасос. Цей вид спеціального транспорту призначений не тільки для швидкого транспортування суміші на будмайданчик.

З його допомогою також можна укладати розчин в будь-яке, важкодоступне місце. Тому є абсолютно логічним купити бетон з доставкою автобетононасосом.

Якісний товарний бетон купити в Києві

Як відомо, оптимальні якості розчин зберігає лише протягом півтора-двох годин з моменту виготовлення. І якщо в цей період часу ви не встигнете доставити і почати використовувати суміш за призначенням, то з нею починають відбуватися незворотні зміни.

Вона розшаровується, швидко застигає, втрачає свою пластичність і не може забезпечити потрібних характеристик міцності всієї конструкції в цілому. Тому найкраще купити бетон з доставкою автобетононасосом і відразу використовувати суміш.

Як відомо, автобетононасос оснащений спеціальним рукавом для подачі розчину у горизонтальному чи вертикальному напрямках. Причому нагору за допомогою цього виду спецтехніки можна подати суміш на висоту понад 25 метрів. Таким чином, можна якісно зробити заливку розчину не лише для фундаменту. Але також на верхні поверхи будинку: мансарду, сходові марші, перекриття. Крім інших переваг доставки автобетононасосом існує важлива саме в зимовий час.

Транспорт має підігрів, тому навіть у сильні морози суміш доставляється на будмайданчик не замерзнувши по дорозі та готової до застосування. Одним словом, якщо ви плануєте купити бетон із доставкою. Ви «вбиваєте двох зайців» відразу: ви заручаєтеся гарантією заводу про постачання свіжого розчину. А також отримуєте відмінний пристрій для якісної заливки суміші.

Замовити бетон не дорого з доставкою по Києву, Зазим’я, Погреби, Пухівка, Биківня, Княжичі – 0975340909

Знижка на бетон при замовленні у менеджера!!